Maak kennis met de Erocripta-leden!
EroScripta-leden zijn allemaal schrijvers van erotische verhalen, gedichten en blogs. In hun eigen markante stijl.
EroScripta promoot de leden in social media en vertegenwoordigt hen op beurzen, bijeenkomsten en social media. Onze leden komen tweemaandelijks bijeen op de Prikkelzinnen, waar zij verhalen delen, elkaar becommentariëren en tips en tricks uitwisselen. Daarnaast hebben zij een streepje voor – zowel bij inschrijving als met de entree-prijs – voor onze activiteiten, workshops en (sommige) publicaties.
Klik op de naam hieronder om direct naar het profiel te gaan of scroll eens rond!

Naam EroScripta Lid Klik hier naar het Eroscripta profiel
Alicia Chris https://www.eroscripta.nl/alicia-chris/
Emanuel Claessens https://www.eroscripta.nl/emanuel-claessens/
Han Peters https://www.eroscripta.nl/han-peeters/
Hans Bakker https://www.eroscripta.nl/hans-bakker/
Jor Adam https://www.eroscripta.nl/jor-adam/
Kinky Verhaaltjes https://www.eroscripta.nl/kinky-verhaaltjes/
Liza Daen https://www.eroscripta.nl/liza-daen/
Mahotsukai https://www.eroscripta.nl/mahotsukai/
Marc van Lier https://www.eroscripta.nl/marc-van-lier/
Marie Rebelle https://www.eroscripta.nl/marie-rebelle/
Monica Roos https://www.eroscripta.nl/monica-roos/
Nitewriter https://www.eroscripta.nl/nitewriter/
Paul Henriquez https://www.eroscripta.nl/paul-henriquez/
Pierre Courage https://www.eroscripta.nl/pierre-courage/
RedRopes https://www.eroscripta.nl/redropes/
Sanna Es https://www.eroscripta.nl/sanna-es/
Thislexy https://www.eroscripta.nl/thislexy/
Willem van Batenburg https://www.eroscripta.nl/willem-van-batenburg/
Yara Dusoleil https://www.eroscripta.nl/yara-dusoleil/

 

 

 

 

Welkom op de leden-pagina van EroScripta. Op deze pagina vind je al onze leden (tenzij ze dat niet willen, maar wie wil dat nou niet?). Leden van EroScripta genieten voordelen. Zo krijgen zij korting op al onze activiteiten en hebben zij hier een eigen profiel. Zo weet je de erotica schrijvers, bloggers en dichters altijd te vinden! Wil je ook lid worden? Klik dan hier: https://www.eroscripta.nl/lidmaatschap/

Comments

Reacties